O mnie 2017-06-22T14:36:50+00:00

Jestem Kobietą

Bycie Kobietą o imieniu Basia wiąże się z całym wachlarzem różnorodności

Przygotuj się więc na to i nie marudź kiedy będziesz po raz kolejny zaskoczony niestandardowym zachowaniem lub reakcją z mojej strony.

Jak rasowa Kobieta lubię wyzwania i nieszablonowe rozwiązania, przełamywanie schematów to moja specjalność.
Jestem w ciągłym rozwoju i zmianie więc przestań się dziwić pozbieraj szczękę z podłogi i się przyzwyczaj.

Co kocham?

Życie Kocham!
Moją Rodzinę, moje liczne zajęcia, wewnętrzne poczucie wolności, wiatr we włosach, motory, jazdę terenowymi samochodami i wiele innych różnych można tak wymieniać i wymieniać.

Parę ładnych lat temu rzuciłam pracę w największej sieci fryzjerskiej w Polsce. Mój stan zdrowia nie pozwolił mi na tak intensywne eksploatowanie się więc postanowiłam to zmienić. Nie boję się zmian decyzja zapadła szybko z dnia na dzień złożyłam wypowiedzenie i zaczęłam wdrażać nowy plan rozwoju i poszerzanie „moich horyzontów”.

Dzięki temu jestem tu dziś gdzie jestem a różnorodność zajęć i umiejętności nie pozwala mi się nudzić i wypalenie zawodowe raczej mi nie grozi – cały czas czegoś nowego się uczę i dołączam do wachlarza różnorodności. Bycie na co dzień w wielu rolach dodaje smaczku i działa jak najlepsza przyprawa.

Jeszcze nie napisałam książki choć materiału mam co najmniej na 2 lub 3 więc spokojnie dojrzeję i do tego.

Bądź pewny, że jeśli dojrzeję pierwszy się o tym dowiesz i to będzie bardzo wartościowa pozycja – gwarantuję.

Jestem pewna i zawsze to wiedziałam, że wspólne działania dają najbardziej efektywne rezultaty więc czerp z tych treści jednocześnie  dziel się ze mną swoimi przemyśleniami chętnie poznam Twoją perspektywę.

Pisz do mnie na pewno odpiszę – RAZEM możemy wiele więcej zdziałać dla Naszej branży.

Zapraszam do kontaktu

Imię

Twój Email

Treść wiadomości